Grasrotandelen fra Norsk Tipping - brev utsendt til medlemmene

Postet av Rauma Golfklubb den 18. Feb 2009

I disse dager er det sendt ut brev til klubbens medlemmer der de blir oppfordret om å gi sin støtte i form av inntil 5% av sin tippe-/spilleinnsats til Rauma Golfklubb. Brevet er sendt som epost til de av medlemmene som har registrert epost-adresse i klubbens medlemsregisterer (ca. 70 %). Resten får det som vanlig brev. Vi minner om at fra 1. mars kan du registrere Rauma GK som mottaker av din grasrotandel. Bruk ditt spillerkort hos kommisjonæren, - det er den enkleste måten! Det er pr. 18/2 registrert 15 klubber/lag/organisasjoner fra Rauma kommune i Frivillighetsregisteret, noe som er en betingelse for å kunne motta Grasrotandel.

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline