Resultatliste for Klubbmesterskap 2007

Postet av Rauma Golfklubb den 3. Sep 2007

Fullstendig resultatliste for klubbmesterskapet 2007 er nå klar. 

 

LørdagSøndagTotalt
SENIOR
Rolf Brevik8374157
Odd Sekkesæter9297189
Sigurd Nora10097197
Inge G. Bøe100104204
Reidar Reistad105103208
Einar Skorgen98112210
Øystein Sandnes105108213
JUNIOR
Svein Åge Endrerud9396189
Kristian Farkvam113120233
HERRER
Morten Sekkesæter7671147
Panya7878156
Åge Herje8683169
Geir Kvam8788175
Geir Bjerke9394187
Kåre Farkvam10394197
Bjørn Olav Brevik10996205
Morten Nord129121250
DAMER
Dagny Brevik9686182
Torhild Sandnes103107210
Elisebeth Vik102109211
Sidsel Frakvam108104212
Rigmor Reistad107123230

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline